Katowice Blog Posts
Share your expertise in blog posts, learn from others, and find the latest news and local community initiatives in Katowice and other cities in Poland.
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
ewelinas
Active Participant
920

After the October's SAP Stammtisch, only memories and photos are left 😉

sap stam.jpg

but the next meeting is coming soon! 

The next Katowice SAP Stammtisch will take place on Thu, Dec 15th. 

Please let us know if you will participate in Katowice SAP Stammtisch by clicking "I will attend" 2 days before the event: sap-stammtisch-katowice  (for the purpose of booking a sufficient number of seats in the pub). 

Let’s see and & chat! 

 

Po październikowym SAP Stammtisch zostały już tylko wspomnienia i zdjęcia, ale nie smucimy się, bo kolejne spotkanie już wkrótce 😉

Spotkajmy się na katowickim SAP Stammtisch tym razem w czwartek 15 grudnia. Jak zawsze porozmawiamy o tym, co nowego w świecie SAP, o ciekawych projektach SAP w regionie oraz o tym, co nowego u nas. 

Zapisy na najbliższy katowicki SAP Stammtisch pod linkiem:  sap-stammtisch-katowice  (w celu zarezerwowania odpowiedniej liczby miejsc w pubie, dołącz koniecznie do wydarzenia klikając „I will attend”). 
Do zobaczenia! 

 

1 Comment
Anna_Lis
Explorer
0 Kudos

@nikbereziuk tyle wspólnych "konf-calli" w pandemii i teraz to co najwyżej mogę Cię zobaczyć na fotce ze Stammtischu😀

Mam nadzieję, że uda nam się zgrać terminowo na kolejne Stammtischowe party. Zawsze miałeś fajne pomysły, to może znowu mnie podkręcisz inspiracyjnie (innych pewnie też 😉).

 

Do zo!