Istanbul Blog Posts
Share your expertise on SAP and on-SAP topics, provide updates on local news and events, and learn from others via blogs posts in the Istanbul community group.
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
barisguler
Participant

SAP TechEd 2023, geleceğin teknolojilerini keşfetmek, en son gelişmeleri öğrenmek ve sektör liderleriyle balantı kurmak için mükemmel bir platform sunuyor. Üstelik, SAP uzmanları ve iş ortakları da bu buluşmada yer alarak, uygulama geliştirme araçlarındaki inovasyonları, generatif yapay zeka, bulut tabanlı ERP ve daha fazlasını keşfetme fırsatını yakalıyorlar.

Bu yılın odak noktası, dijital dönüşümün en son trendlerini ve teknolojilerini ele almak olacak. Katılımcılar, 2-3 Kasım’da Bangalore, Hindistan'da düzenlenecek kapsamlı yüz yüze programla bir araya gelecekler. Ayrıca, etkileşimli ve son derece çekici bir sanal deneyim de sunulacak. Sanal olarak katılım için;

Etkinliğin katılım linki

Etkinlik Detayları:

 

SAP TechEd 2023 etkinliği, katılımcılara iş dünyasının geleceğine dair benzersiz bir içgörü sunuyor. Geliştiriciler, uygulama uzmanları, kurumsal mimarlar ve IT liderleri, bu etkinlik sayesinde bilgi birikimlerini artırabilir, yeni teknolojilere hakim olabilir ve sektörün önde gelen isimleriyle bağlantı kurarak kariyerlerini ileriye taşıyabilirler.

SAP TechEd 2023 offers the opportunity to explore the technologies of the future, learn about the latest developments, and connect with industry leaders. The event, with the participation of SAP experts and partners, will address innovations in application development tools, generative artificial intelligence, cloud-based ERP, and more. Participants will come together for a comprehensive in-person program in Bangalore, India, on November 2-3. Additionally, an interactive and engaging virtual experience will be provided.

Labels in this area